wyślij Dziękujemy, Twoje dane zostały zapisane.
DAMIAN JEDZINIAK
ROCZNIK 87, WULKAN KREATYWNOŚCI. NIEZALEŻNY MANAGER W WIELU OGÓLNOPOLSKICH FIRMACH Z OBSZARU ENERGETYKI TRADYCYJNEJ I ODNAWIALNEJ. DORADCA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM, TZW. PRĄDOWY KSIĘGOWY. STUDIOWAŁ EKONOMIĘ, ZARZĄDZANIE I PSYCHOLOGIĘ. ZAŁOŻYCIEL I UDZIAŁOWIEC GRUNE ENERGIE U.G. PRYWATNIE MARATOŃCZYK, BIEGACZ GÓRSKI I MIŁOŚNIK NOWYCH TECHNOLOGII. JEGO ROLĄ JEST INSPIROWANIE DO DZIAŁANIA WSPÓŁPRACOWNIKÓW, PARTNERÓW I KONTRAHENTÓW. FORMALNIE WICEPREZES ZARZĄDU.
GRZEGORZ GOŁĘBIOWSKI
ROCZNIK 77, WIELOLETNI PRZEDSIĘBIORCA, INWESTOR, UDZIAŁOWIEC WIELU FIRM. PREZES M.IN. EUROPEJSKIEGO INSTYTUTU PRAWA I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ORAZ GRUPY KAPITAŁOWEJ ARGUMENTUM. BLISKO 20 LAT WSPÓŁPRACUJE Z POLSKIMI I NIEMIECKIMI PRZEDSIĘBIORCAMI, NA STAŁE OBSŁUGUJĄC PONAD 2000 PODMIOTÓW. PRYWATNIE PASJONAT PIŁKI NOŻNEJ I ZAGORZAŁY KIBIC BORUSSII DORTMUND. Pierwszy inwestor Damiana, W SPÓŁCE PEŁNI ROLĘ PREZESA ZARZĄDU I ODPOWIADA ZA TO, ŻEBY FIRMA CAŁY CZAS BYŁA W DOBREJ KONDYCJI FORMALNEJ.
DORTMUND'
Siedziba GrÜne Energie U.G. znajduje się w Niemczech, pod Dortmundem, w miejscowości Holzwickede.

siedziba firmy:

Wilhelmstrasse 31
59439 Holzwickede
Deutschland
+49 303 08 08 284
WARSZAWA'
Polskie przedstawicielstwo znajduje się na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Tu na co dzień pracuje Damian wraz ze swoim zespołem. Dzięki współpracy z Business Link – inkubatorem przedsiębiorczości - mamy do dyspozycji ogromną przestrzeń, na której znajdują się sale konferencyjne z widokiem na murawę, przestrzeń do relaksu z hamakami i piłkarzykami, boxy biurowe do pracy koncepcyjnej i mini-salki do spotkań przy kawie z kontrahentami.

przedstawicielstwo w polsce:

PGE Stadion Narodowy
Al. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
kontakt@grune-energie.pl
Dr. Inż. Zbigniew wyszogrodzki
EKSPERT DS. ENERGETYKI BUSINESS CENTER club, AUDYTOR ENERGETYCZNY, WDROŻENIOWEC CERTYFIKACJI ISO. UKOŃCZYŁ MBA, SZEREG KURSÓW, PRACOWAŁ NA STANowiskach zarządczych w koncernie energa, zarządzał elektrociepłowniami, był przesem spółki apator control wdrażającej systemy zarządzania energią. Działacz społeczny, propagator postaw efektywnych. w zespole pełni role strategicznego doradcy, koordynatora projektów i wdrożeniowca rozwiązań u klientów
Eksperci zespołu, doradcy klientów
To byli pracownicy polskich i zagranicznych koncernów energetycznych, PROWADZĄCY KANCELARIE PRAWNE I ENERGETYCZNE zrzeszyli się aby zaoferować szereg innowacyjnych rozwiązań doradczych pracując na rzecz i w imieniu klientów a nie spółek obrotu. Dziś jest nas 8.

PARTNERZY STRATEGICZNI
STANOWIĄ NASZĄ NAJWIĘKSZA WARTOŚĆ. ZOSTALIŚMY DOCENIENI ZA KONSTRUKT MERYTORYCZNY OFERTY, MODEL BIZNESOWY I PROPOZYCJĘ WARTOŚCI.
zapraszamy do współpracy