pl

Jakiego wsparcia potrzebujesz

aby zacząć generować oszczędności?

Zostaw kontakt

Nasza filozofia:

Tradycyjni dostawcy usług energetycznych zarabiają na tym, żebyś kupował jak najwięcej i płacił jak najdrożej. My stajemy w opozycji. Zarabiamy tylko wtedy, gdy kupujesz mniej i płacisz taniej. Stoimy
po Twojej stronie, obok Ciebie. Nasze motto?
Jak najwięcej efektów, jak najmniejszym nakładem.

Jak możemy pomóc?
Zrealizujemy

cele, które nam wyznaczysz

Wesprzemy

Ciebie i Twoich ludzi

Osiągniemy

efekty, których potrzebujesz

Zainspirujemy

 Twoją firmę  do zmian

4 sprawne kroki
01

Wygenerujesz szybkie oszczędności i pozyskasz środki

02

Ograniczysz zbędne zużycie i zwiększysz swoją efektywność

03

Dokonasz mądrych, rentownych inwestycji

04

Zwiększysz marżę oraz zyskasz przewagę

Chcesz niewielkim nakładem
osiągnąć wielkie efekty?

Porozmawiajmy o Twojej firmie!

Zostaw kontakt

Co zyskasz współpracując z nami?:

Poszerzysz wiedzę wynikająca z doświadczeń i skutecznie zrealizowanych projektów

Każda firma i jej problemy są wyjątkowe, dlatego dysponujemy bogatym know-how, którym chcemy się z Tobą podzielić. Rozwiążemy Twoje problemy.

więcej

Szybko pozyskasz oszczędności bez dodatkowych nakładów finansowych.

Optymalizacje „fakturowe” mają najszybszą stopę zwrotu. Pokażemy Ci gdzie uciekają pieniądze, abyś nigdy już ich nie tracił.

więcej

Wzrost efektywności dzięki identyfikacji i ograniczeniu zbędnego zużycia energii

Nie musisz nic wymieniać, wystarczy przeorganizować, aby mieć efekty. Czy wiesz, że są modernizacje, za wdrożenie których możesz pozyskać kolejne środki?

więcej

Wyższa marża dzięki ograniczeniu zbędnych kosztów.

Jeśli możesz płacić mniej za media, to dlaczego masz tego nie robić? Dołącz do tych, którzy już to zrobili.

więcej

Wolne środki, które staną się dźwignią do osiągania kolejnych efektów.

Mądre inwestycje i usprawnienia finansowane z oszczędności korzystnie wpłyną na rozwój Twojej firmy. Ten jest doceniany w postaci kolejnych środków.

więcej

Przyjazny wizerunek organizacji rozwijającej się w sposób zrównoważony.

Przyjazność środowisku w dzisiejszym świecie to spora wartość dla interesariuszy.

więcej

Twój Menedżer Energii:

Mam dla Ciebie know-how zdobyte nie tylko podczas pracy dla koncernów energetycznych ale również dzięki setkom projektów dla firm takich jak Twoja . 

W ciągu kilku lat zbudowałem międzynarodową spółkę, której obszar energetyczny powierzyły największe polskie i europejskie firmy. Niby różne organizacje i różne branże, ale te same problemy do rozwiązania : rosnące koszty energii, zmienne otoczenie prawne, brak czasu i wolnych środków.  Dla mnie to chleb powszedni, nie obawiam się kolejnego wyzwania.

Chętnie podzielę się swoimi pomysłami i odpowiem na Twoje pytania.

Damian Jedziniak

Średnie KPI klientów Grüne :

483%

Średni roczny zwrot z inwestycji w nasze success fee

11%

Niższe rachunki za media energetyczne 

8%

Mniejsze zużycie energii

13%

Większa efektywność energetyczna

Tniemy koszty! Chcesz wiedzieć jak?
Napisz do nas!

Zostaw kontakt

Co mówią o nas
nasi klienci

Andrzej Lewandowicz, Wiceprezes Zarządu, Autostrada Wielkopolska S.A.

Spółka Autostrada Wielkopolska S.A. współpracowała z Grüne Energie U.G. Oddział w Polsce w zakresie kompleksowej obsługi energetycznej, w ramach której został zrealizowany obowiązek wykonania audytu energetycznego przedsiębiorstwa, wynikający z zapisów Ustawy z dn. 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej.

Jerzy Holc, Prezes Zarządu Emtor sp. z o.o.

W trakcie współpracy zespół Grüne Energie UG Oddział w Polsce wykazał się profesjonalnym przygotowaniem do realizacji powierzonego mu zadania, gromadząc dane w ramach wizyty audytowej. Audytorzy Grüne Energie UG Oddział w Polsce współdziałali z naszymi przedstawicielami również w procesie kompletowania dokumentacji, przekazując listę niezbędnych dokumentów oraz udzielając pomocnych wskazówek, dotyczących zarówno formy, jak i sposobu ich gromadzenia czy przekazania.

Anna Kalinowska, Kierownik Działu Administracji, Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Ponadto ze strony Grüne Energie UG Oddział w Polsce otrzymaliśmy wsparcie w formalnych aspektach realizacji obowiązku audytowego, tzn. przygotowania i przekazania zawiadomienia, skierowanego do Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Jednocześnie udzielono nam 5-letniej gwarancji na wszelkie uwagi i zastrzeżenia zgłaszane do audytu energetycznego przez Prezesa URE i inne organy uprawnione do kontroli realizacji ustawowego obowiązku.

Sebastian Stanek, Dyrektor Operacyjny, Ceramika Nowa Gala S.A.

Na podstawie przeprowadzonych pomiarów i kalkulacji zespół Grüne Energie U.G. Oddział w Polsce stworzył kompleksową dokumentację audytową, tzn. Raport z realizacji audytu energetycznego, przekazany nam w formie książki. Znalazły się w nim zarówno informacje dotyczące specyfiki profilu energetycznego naszego przedsiębiorstwa (m.in. poziom konsumpcji mediów energetycznych, czy struktura ich zużycia), jak również wykaz przedsięwzięć możliwych do realizacji, które mogą posłużyć do podniesienia efektywności energetycznej, prowadząc do uzyskania oszczędności finansowych.

Leszek Złowocki, Szef Biura Zarządzania Majątkiem, CRIST S.A.

CRIST S.A. współpracowała z Grüne Energie U.G. oddział w Polsce w zakresie kompleksowej obsługi energetycznej. W ramach współpracy zespół audytorski Grüne Energie przeprowadził wizyty audytowe w lokalizacjach włączonych do audytu, podczas których zebrana została dokumentacja fotograficzna oraz dokonano niezbędnych pomiarów, przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń.

Arkadiusz Biedulski, Prezes Zarządu, G-Drilling S.A.

Rezultatem działań podjętych przez Grüne Energie UG Oddział w Polsce była kompleksowa dokumentacja, przygotowana w formie raportu z realizacji audytu energetycznego, zawierająca m.in. opis naszego przedsiębiorstwa, jego przegląd energetyczny oraz propozycje działań zmierzających do podniesienia efektywności energetycznej naszej firmy, a co za tym idzie, prowadzących do osiągnięcia oszczędności wynikających z ograniczenia poziomu zużycia mediów.

Zacznij budować przewagę już dziś!

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się
z Tobą w ciągu 24 godzin.

Masz pytania już teraz?
Zadzwoń i dowiedz się więcej!

798 043 980

kontakt@grune-energie.pl

    Filozofia Wartości Menedżer Energii Grüne KPI Referencje Kontakt
    pl